Láska a partnerstvo

Slováci skončili v prieskume veľkosti penisov v prvej päťke

Podľa štatistických údajov, ktoré zverejnili na internete, sa Slováci vo veľkosti penisov v rámci Európy zaradili na piate miesto. Celosvetovo však za „víťazmi" zaostávajú až o 2,72 cm.Zatiaľ čo štatistické úrady majú plné ruky práce s dôležitými výskumami v súvislosti s ekonomikou, zamestnanosťou, či so sčítaním obyvateľstva, internetový portál TargetMap si na mušku zobral otázky a dilemy, ktoré ľudstvo trápia už od nepamäti. Uplynulý týždeň zverejnil mapu priemernej veľkosti penisov vo svete a podľa nej sa Slováci nemajú za čo hanbiť - s priemernou dĺžkou 15,21 cm skončili v rámci Európy na piatom mieste. O pár milimetrov ich predbehli len Taliani (15,74 cm), Česi (15,89 cm), Francúzi (16,01 cm) a absolútni európski „víťazi" z raja halászlí i gulášu - Maďari, u ktorých sa priemerná dĺžka penisov vyšplhala na 16,51 cm.

Za celosvetovým prvenstvom sa však treba vybrať do slnečnej Afriky - s dĺžkou 17,93 cm si pomyselnú sošku banánového tvaru odnieslo Kongo. Dĺžka ich „pýchy" predčila aj Ekvádor (17,77 cm), Ghanu (17,31 cm), Kolumbiu i Venezuelu (zhodne 17,03 cm) či Kamerun (16,67 cm). Práve na africkej mape sa však nachádza množstvo neprebádaných miest a chýbajúce prieskumy z Kene, Nigeru, či Tanzánie, ktoré by mali šancu premiešať poradie, žiaľ nie sú dostupné.

Ak si niekto potrebuje zvýšiť sebavedomie, mal by si urobiť výlet do Ázie. Najhoršie vo výskumoch totiž obstáli Kórejčania (v Južnej aj Severnej Kórei zhodne 9,66 cm), o niekoľko milimetrov lepšie sú na tom Kambodžania (10,04 cm), Thajčania (10,16 cm) a Indovia (10,24 cm). Pracovitým Číňanom namerali 10,89 cm a s katastrofou sa vyrovnávajúcim Japoncom 10,92 cm.

 

Zdroj: SITA

So súhlasom: www.woman.sk

 

Created by Accelerate & Soyamedia.